Sypialnia

Z przyjemnością przedstawiamy szeroką gamę pościeli uznanego w Polsce i Europie producenta GRENO. W stałej sprzedaży posiadamy pościele bawełniane oraz satynowe, przy czym wyroby z satyny wyróżniają się różnorodnością wykończenia oraz stopnia przetworzenia materiału wyjściowego, co pozwoli w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania. Posiadamy również pościele z flaneli i kory. Uzupełnieniem tej oferty są prześcieradła satynowe, frote, jersey, bawełniane oraz koce wyprodukowane w zgodnych z pościelami kompozycjach kolorystycznych i graficznych.
Zapraszamy również do skorzystania z oferowanych przez nas kołder i poduszek produkowanych przez GRENO oraz VENDRE. Są to produkty z naturalnego lub sztucznego puchu, różnej wielkości, również produkty wielosezonowe – np. podwójne kołdry.

 

 

Skocz do Galerii klikając w miniaturę

 

W przypadku produktów GRENO istnieje możliwość ich zamówienia na podstawie aktualnego Katalogu Producenta. Zapraszamy do odwiedzenia poszczególnych kategorii Katalogu. Znaczna część oferowanych produktów znajduje się na miejscu w Sklepie, jednak jeśli jest inaczej - zapytaj o szczegóły zamówienia.

Sypialnia musi zapewnić skuteczny wypoczynek i zdrowy sen, a to zaczyna się od kołder i poduszek. GRENO oferuje wspaniałe wyrobu z najwyższej jakości puchu i pierza gęsiego zamkniętych w miękkiej, trwałej i doskonale wykończonej tkaninie. W dziale KOŁDRY I PODUSZKI znajdą Państwo szczegóły.

Ilość odmian pościeli oferowanych przez GRENO może przyprawić o zawrót głowy. Dlatego też odwiedzając dział POŚCIEL nastaw się na długotrwałe „zwiedzanie” lub zawierz naszemu wyborowi opartemu na sporym doświadczeniu. Zapraszamy do zapoznania się przede wszystkim z następującymi kolekcjami:

  1. GOLD LINE – kolekcja zawierająca pościel wykonaną z w pełni bawełnianej satyny o wysokich walorach użytkowych i estetycznych. Bogactwo barw i wzorów niemal na pewno pozwoli Państwu wybrać komplet pasujący do Waszych Sypialni.
  2. SATYNA XQ – pościele zgromadzone w tej kolekcji cechują się odważnym wzornictwem i kolorystyką. Ich walory użytkowe są zwielokrotnione poprzez użycie satyny poddanej serii dodatkowych obróbek, dzięki którym polepszono wygląd, wyeliminowano konieczność prasowania (!!!) ale przede wszystkim jest to pościel dwustronna, dzięki czemu istnieje możliwość zmiany tonacji barwnej pościeli poprzez jej odwrócenie. Pościele w tej kolekcji pakowane są w gustowne pudełka i natychmiast po zakupie stanową gotowy prezent na szczególne okazje.
  3. SPECIAL EDITION – jest to kolekcja pościeli satynowych wykonana z polepszanej satyny bawełnianej, której głównym atutem jest stonowane lecz jednak bardzo interesujące wzornictwo.


Jeśli poszukują Państwo POŚCIELI JEDNOBARWNEJ, to w tym dziale zawsze można znaleźć kilka ciekawych propozycji barwnych.
Obok wyróżnionych przez nas pozycji w dziale POŚCIEL znajdziecie Państwo szeroką gamę propozycji pościeli z Kory, Flaneli, Tradycyjnej Tkaniny Bawełnianej, Jerseyu, Satyn Haftowanych, czy nawet z Adamaszku Weneckiego.

Script logo