Oferta

W stałej sprzedaży oferujemy naszym Klientom:

  • Galanterię skórzaną produkowaną w Polsce, przez rodzimych wytwórców, z większością z których współpracujemy od wielu lat, lub nawet od początku istnienia naszej rodzinnej firmy. Zapewniamy różnorodność kolorystyczną, materiałową, zdobniczą, czy wreszcie cenową. Staramy się gromadzić na naszych półkach możliwie dużą ilość wzorów by zaspokoić różnorodne potrzeby i oczekiwania. Z jakością i różnorodnością naszych towarów mogą się Państwo zapoznać w działach poświęconych Damskiej Galanterii, Męskiej Galanterii oraz Innym Wyrobom Skórzanym.
  • Parasole damskie i męskie, wytwarzane w Polsce, oparte na solidnej technice oraz materiałach, sprawdzone w nadmorskich wichurach. W stałej sprzedaży posiadamy kilkadziesiąt wzorów i wielkości tych parasoli dedykowanych Paniom oraz Panom na różne okazje.
  • Walizy różnej wielkości wraz z nadstawkami wykonane z materiałów tekstylnych lub tworzyw sztucznych, dedykowane do podróży lotniczych lub innymi środkami komunikacji. Staramy się zaproponować Państwu wyroby o najkorzystniejszej relacji jakości do ceny.
  • Proponujemy również torby podróżne różnej wielkości uszyte z tekstyliów stosownej wytrzymałości, a także plecaki do zastosowań turystycznych, szkolnych lub sportowych.
  • Wysokogatunkowe wyroby utytułowanego producenta GRENO zrzeszającego sprawdzone, polskie marki Bielbaw, Frotex. Wśród tych produktów znajdują się różnorodne bawełniane ręczniki czy też pościele z najlepszej próby tkanin bawełnianych. Posiadamy również szeroki wybór różnorodnej tekstylnej galanterii kuchennej – znakomity wybór obrusów i innych nakryć stołowych czy ściereczki do naczyń.
  • Kołdry i poduszki produkowane przez GRENO oraz VENDRE. Są to produkty z naturalnego lub sztucznego puchu, różnej wielkości, również produkty wielosezonowe – np. podwójne kołdry.  
  • Wspaniałe wyroby z naturalnej wełny owczej wyprodukowane w Polsce – z polskiego surowca przez polskiego producenta. W tym asortymencie proponujemy różnego rodzaju ocieplacze, kamizelki, kapcie czy szlafroki wełniane, poduszki, wałki, rogale, a także przepiękne koce i kołdry wełniane.


Niektóre produkty naszej oferty występują w tak znacznej ilości i różnorodności, że nie jesteśmy w stanie posiadać ich wszystkich na miejscu i zamawiamy je u naszych dostawców na Państwa specjalne zamówienie. O szczegóły prosimy pytać w Sklepie.

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów.

Script logo