Łazienka

Z przyjemnością przedstawiamy szeroką gamę ręczników uznanego w Polsce i Europie producenta GRENO – spadkobiercę uznanych polskich marek takich jak Frotex  czy Bielbaw. Posiadamy w ciągłej sprzedaży ręczniki różnorodne kolorystycznie, o rozmaitych sposobach wykończenia, wielkości oraz o różnorodnej gramaturze. Wszystkie są produkowane z wysokiej jakości bawełny, często również z dodatkiem włókna bambusowego. Uzupełnieniem tej oferty są już opakowane komplety upominkowe z ręczników, ręczniki kąpielowe, chodniczki prysznicowe – tzw. stópki.

 

 

Skocz do Galerii klikając w miniaturę

 

W przypadku produktów GRENO istnieje możliwość ich zamówienia na podstawie aktualnego Katalogu Producenta. Zapraszamy do odwiedzenia poszczególnych kategorii Katalogu. Znaczna część oferowanych produktów znajduje się na miejscu w Sklepie, jednak jeśli jest inaczej - zapytaj o szczegóły zamówienia.

RĘCZNIKI– ta kategoria zawiera wszystkie dostępne produkty, jednak szczególnie zachęcamy do zapoznania się z BOUTIQUE COLLECTION oraz FINE COLLECTION, do których to kolekcji przyporządkowano ręczniki o wysokich gramaturach jakościowej bawełny, wykonanych zgodnie z najlepszymi reżimami produkcyjnymi, a przede wszystkim cechującymi się świetnym wzornictwem. Ręczniki te stanową świetną ozdobę i barwne uzupełnienie łazienkowych wnętrz. Można nimi obdarować siebie lub bliskich sprawiając piękny i praktyczny prezent.

Wybierasz się na basen lub na plażę? Spójrz na jeden z RĘCZNIKÓW PLAŻOWYCH z oferty Greno. Wysoka gramatura jakościowej bawełny w połączeniu z gęstym splotem tkaniny i ciekawym wzornictwem na pewno wyróżni miejsce Twojego wypoczynku.

Po kąpieli zwykle potrzebny jest wypoczynek w „miękkiej oprawie”. W dziale SZLAFROKI znajdą Państwo szeroką gamę płaszczy kąpielowych. Pomimo różnic barwnych i stylistycznych wszystkie punkty tej oferty reprezentują niezmiennie wysoki poziom wykonawczy i jakość użytej bawełny.

Script logo